Strzelał z broni hukowej oraz groził pozbawieniem życia

21-11-2011

POWIAT SANOCKI. Sanoccy policjanci prowadzili postępowanie wobec 58-letniego mieszkańca powiatu sanockiego,który groził trzem osobom, że pozbawi je życia jak też używał broni hukowej wobec 64-letniego mężczyzny. Tłem dla tych wydarzeń był spór o majątek.

Policjanci z komendy w Sanoku pracowali nad sprawą, w której 58-latek w związku ze sporem o majątek rodzinny dopuścił się popełnienia przestępstw. W pierwszym etapie konfliktu mężczyzna kierował groźby karalne wobec swoich dwóch szwagrów (58 i 64 lata) oraz siostrzenicy (22 lata). Widząc, że groźby nie skutkują, dopuścił się przemocy wobec kobiety. Uderzył ją i kopał po udach powodując u niej obrażenia głowy i kończyn. Sprawca dokonał również uszkodzenia ciała swojego 64-letniego szwagra strzelając do niego z broni hukowej. Pokrzywdzony w wyniku tego doznał oparzeń oraz ogólnych stłuczeń. Na szczęście w obydwu przypadkach obrażenia nie są groźne.

W wyniku prowadzonego postępowania policjanci zebrali dowody pozwalające na przedstawienie sprawcy aż sześciu zarzutów kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała. O karze dla podejrzanego zdecyduje sąd.

KPP Sanok

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.