Trzeźwy poranek na drogach powiatu sanockiego!

SANOK. Dziś na drogach powiatu sanockiego policjanci prowadzili wzmożone działania pn. „Trzeźwy poranek”. Głównym celem tej akcji jest eliminowanie z ruchu kierujących na „podwójnym gazie”.

Dzisiejsze działania pn. „ Trzeźwy poranek” zakończyły się zatrzymaniem trzech kierujących na „podwójnym gazie”. W godzinach od 4 do 8, sanocka Policja prowadziła wzmożone działania pn. „ Trzeźwy poranek”, których głównym celem  było  eliminowanie z ruchu kierujących będących pod wpływem alkoholu lub w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierujących całego powiatu sanockiego. W trakcie poniedziałkowych działań skontrolowano 251 kierujących. Ujawniono 3 jadących na w stanie nietrzeźwości.

Przypominamy, że za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat 2, a także zakaz prowadzenia pojazdów.

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."