REKLAMA

UNIHOK TEAM SANOK rozpoczął rozgrywki w I Lidze Unihokeja! Na początek dwa zwycięstwa!

UNIHOKEJ SANOK. Dwa pierwsze spotkania sanockiej drużyny UNIHOK TEAM SANOK debiutującej w rozgrywkach I Ligi Unihokeja przeciwko zespołowi z Żurawicy różniły się między sobą diametralnie.ważne jednak, że zarówno sobotni jak i niedzielny pojedynek zakończył się zwycięstwem sanoczan.

Sobotni mecz upłynął pod znakiem zdecydowanej przewagi sanockich unihokeistów w całym rozmiarze spotkania. Sanoczanie dominowali i wykańczali skutecznie większość stworzonych przez siebie sytuacji bramkowych. Wynik sobotniego spotkania ani przez chwilę nie był dla sanoczan zagrożony. Drużyna grała mądrze, dobrze taktycznie, nie popełniając przy tym zbyt wielu prostych błędów w obronie – nie pozostawiając złudzeń na dobry wynik rywalowi. Końcowy wynik 11:3 dla Unihok Team Sanok.

Niedzielna potyczka pomiędzy obydwoma zespołami miała bardziej dramatyczny przebieg. Sanoczanie, podobnie jak w sobotnim spotkaniu dominowali i byli stroną dyktującą warunki gry. Jednak szwankowała skuteczność zawodników, którzy raz po raz marnowali wiele 100% sytuacji. Doprowadziło to do nerwowej końcówki… na kilka minut przed końcem spotkania na tablicy wyników widniał remis 5:5. Na szczęście dla gości udało im się strzelić 6 – tą bramkę, która jak się okazało później, dała sanoczanom kolejne 3 punkty.

Obydwa spotkania przyniosły wiele emocji, była to ważna lekcja unihokeja dla sanockiej drużyny. W najbliższy weekend 12-13 listopada, sanockich unihokeistów czeka kolejny sprawdzian, tym razem z drużyną z Krakowa.

Damian Popek

5.11.2011: UKS Pancerni Żurawica – Unihoc Team Sanok 3:11 (1:4, 1:3, 1:4)
Bramki dla UKS: Rogowski Arkadiusz 2, Jasiewicz Krzysztof 1
Bramki dla Sanoka: Ambicki Maciej 4, Ambicki Michal 3, Damian Popek 2, Michał Janik 2
Strzały: 15 – 30
Kary: 6 min – 12 min
Widzów: 50

6.11.2011: UKS Pancerni Żurawica – Unihoc Team Sanok 5:6 (1:2,3:3,1:1)
Bramki UKS:
Dawid Szewc 2, Paweł Petruch, Michał Barcio, Krzysztof Jasiewicz
Bramki Sanok: Ambicki Maciej 2, Zacharski Mariusz, Rudy Tomasz, Michał Janik, Ambicki Michał
Strzały: 21 – 24
Kary: 4 – 18 min
Widzów: 30

Składy:
Żurawica: Ignatowski Maciej, Petruch Paweł Partyka Kamil, Szewc Dawid, Jasiewicz Krzysztof, Rogowski Arkdiusz, Kuczwał Krzysztof, Korczyński Rafał, Herman Daniel, Barcio Karol, Barcio Michał, Gierczyk Piotr

Sanok: Rocki Krzysztof, Kamiński Daniel – Zacharski Mariusz, Rudy Tomasz, Popek Gracjan, Mermer Tomasz, Popek Damian, Wolanin Tomasz, Drwięga Damian, Ambicki Michal, Ambicki Maciej, Janik Michał

09-11-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.