UNIHOKEJ SANOK: Za nami II kolejka SLU. W piątek Turniej Unihokeja z okazji 10-lecia PWSZ Sanok

12-10-2011

SANOK. W poniedziałek (10 bm.) rozegrano drugą kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja. W najbliższy piątek – 14 października –  z okazji 10-lecia PWSZ w Sanoku zostanie rozegrany Turniej Unihokeja.

 

WYNIKI II KOLEJKI SANOCKIEJ LIGI UNIHOKEJA

Automania – Extreme Team 4:5
II kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja otworzył mecz pomiędzy drużynami Automania a Extreme Team. Mecz ten nie miał zdecydowanego faworyta, był to mecz walki w którym losy zwycięstwa ważyły się do samego końca. Po pierwszej części spotkania i bardzo ładnych bramkach D.Maślaka to drużyna Automanii prowadziła 3:1.

W drugiej części meczu zmotywowana dryżyna Extreme Team przystąpiła do ataku. Po strzałach Skalki oraz Stabryły w 20 minucie był już remis 3:3. Drużyna Automanii zdołała wyjść na jednobramkowe prowadzenie w 25 minucie lecz ostatnie słowo w meczu należało do zawodników Extreme Team, którzy w końcówce zdołali doprowadzić do wyrównania oraz potrafili zdobyć zwycięską bramkę. Było to ciekawe spotkanie w którym więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy Extream Team i to oni mogą cieszyć się z 3 pkt. Strzały 46:45.

AZS PWSZ Sanok – Dario Futbol 11:2
W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny AZS PWSZ Sanok i Dario Futbol. Po ostatnim słabym występie sanockich studentów to Dario Futbol był faworytem w tym spotkaniu. Mecz jednak rozpoczął się od mocnego uderzenia drużyny PWSZ i już w pierwszej minucie meczu to studenci prowadzili 2:0. W miarę upływu czasu gra się wyrównała lecz w dalszym ciągu na prowadzeniu byli studenci. Wynik do przerwy to 4:2 dla PWSZ.

Druga połowa to zdecydowana dominacja PWSZ. Drużyna ta bez problemów ogrywała obronę zespołu Dario Futbol dzięki czemu stwarzała sobie dobre okazje strzeleckie. Te bez najmniejszych problemów wykorzystywali M.Ambicki oraz R.Sawicki i to głównie dzięki nim drużyna PWSZ wygrała spotkanie 11:2. Był to mecz w którym forma zespołów diametralnie różniła się od tej w poprzedniej kolejce. Wynik jednak w pełni odzwierciedla grę zespołów. Strzały 53:24.

Alcatraz – Esanok.pl 0:10
Kolejne spotkanie to mecz pomiędzy debiutującym w lidze zespołem Alcatraz a drużyną Esanok.pl. Drużyna Alcatrazu na pewno nie będzie miło wspominała debiutu w SLU. Pomimo ambitnej postawy nie sprostali oni aktualnym mistrzom ligi, którzy nie mieli żadnej litości dla młodych debiutantów. Do zwycięstwa drużynę Esanok.pl poprowadził duet braci Popków którzy strzelili po 4 bramki. Po jednym trafieniu dołożyli Karnas oraz Mołoń i po końcowym gwizdku sędziego Alcatraz przegrało 0:10.

Na uwagę w tym meczu zasługuje również pierwszy shootout bramkarza w piątym sezonie SLU. W pojedynku tym dość nieprzyjemnej kontuzji doznał P.Karnas. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Strzały 35:47.

InterQ – EL-Bud 1:6
Ostatnie spotkanie to mecz pomiędzy InterQ a zastępującym w tej kolejce zespół z Rzeszowa EL-Budem. Po ostatniej wysokiej wygranej InterQ zdawało się że zwyciężca tego pojedynku może być tylko jeden. Jednak jak się okazało zespół InterQ bez swojego najlepszego strzelca D.Brejty razi nieskutecznością. Pomimo dużej przewagi drużyny InterQ w pierwszej części meczu, zawodnicy EL-Budu nie dali wbić sobie żadnej bramki. Co więcej budowlańcy po szybkich kontrach zdołali pokonać bramkarza przeciwnej drużyny w pierwszej odsłonie aż 5 razy i to oni dość sensacyjnie prowadzili do gwizdka 0:5.

Druga część meczu to totalna dominacja drużyny InterQ. Zepchenli oni zespół EL-Budu do głebokiej obrony, nie dając im wyjść nawet za połowę boiska. Wystarczyło to jednak na zdobycie jednej bramki i sensacja stała się faktem. Mecz dość niespodziewanie wygrała drużyna EL-Budu 1:6. Strzały 72:44

Podsumowanie:
W drugiej kolejce SLU padło 39 bramek, zawodnicy na bramkę strzali 366 razy. Zanotowaliśmy również pierwszy shootout bramkarza (K. Rocki). Najwyżej wygrała drużyna Esanok.pl 0:10, a najlepszym strzelcem został M.Ambicki zdobywca 5 bramek. Łączna liczba kar nałożonych na zawodników podczas drugiej kolejki to 4 minuty.

Piątka II kolejki: P.Kurkarewicz – G.Popek, D.Popek, M. Ambicki, D.Maślak.


Turniej Unihokeja Z okazji 10 lecia PWSZ im.Jana Grodka w Sanoku

Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00 w Zespole Szkół nr 3 (ZST).

W turnieju zobaczmy drużyny:
1. PWSZ Krosno
2. PWSW Przemyśl
3. PWSZ Sanok (vice-mistrz Akademickich Mistrzostw Podkarpacia sezonu 2010/2011)
4. II LO Sanok (Mistrz Polski Szkół Ponagimnazjalnych sezonu 2010/2011)
5. Gimnazjum nr 3 Sanok (III miejsce w Finale Województwa Podkarpackiego sezonu 2010/2011)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy oraz kibicowania drużynom sanockim i nie tylko!

Stowarzyszenie Sportowe
„Sanocka Liga Unihokeja”
ul. Mickieiwcza 29
38-500 Sanok
tel: 724695262

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.