W czwartek oficjalny trening

19-01-2011

SANOK. W najbliższy czwartek na torze lodowym Błonie w Sanoku będzie można poczuć przedsmak zbliżających się wielkich emocji. Punktualnie o godzinie 18:00 rozpocznie się oficjalny trening przed piątkową rundą eliminacyjną do Indywidualnych Mistrzostw Świata.Udział w nim wezmą wszyscy zawodnicy, którzy dzień później będą rywalizowali o 5 przepustek do elitarnego cyklu Grand Prix. Tuż po treningu na tor wyjadą także zawodnicy, którzy w sobotę staną do walki o puchar Sanoka. W tym przypadku udział w treningu nie jest obowiązkowy, dlatego trudno przewidzieć, którzy zawodnicy wyjadą na tor przetestować ustawienia motocykli. Wzorem ubiegłych lat wstęp na trening dla kibiców jest wolny.

W treningu na pewno udział wezmą reprezentanci Polski. Grzegorz Knapp deklaruje gotowość do walki o drugi z rzędu awans do cyklu GP. Z kolei Mirosław Daniszewski świetnie rozpoczął sezon, zajmując drugie miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta Gniezna. Wszyscy widzą stopniową poprawę w jeździe polskiego zawodnika i wierzą, że pokaże się w Sanoku z jak najlepszej strony.

Być może tuż po zakończeniu oficjalnego treningu na tor wyjadą zawodnicy uprawiający różne formy wyścigów motorowych (szosowych) chętni do spróbowania swoich sił w ICE Racingu.

ICE Racing Team Polska

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.