W oparach środków odurzających „uczyli się do matury”

POSTOŁÓW. Młody człowiek, przy którym wczorajszej nocy policjanci znaleźli torebkę z suszem marihuany twierdził, że to herbata, a on z kolegą tuż przed zatrzymaniem… uczył się do matury. Zdarzenie miało miejsce grubo po północy, a „nauka” odbywała się w pojeździe zaparkowanym pod mostem w Postołowie, w oparach środków odurzających.

Policjanci patrolując nocą teren miejscowości Postołów zauważyli hondę civic zaparkowaną pod mostem. Mężczyźni siedzący w środku na widok radiowozu zaczęli się podejrzanie zachowywać. Z wnętrza auta funkcjonariusze wyczuli bardzo silną woń środków odurzających, a przy jednym z mężczyzn znaleźli torebkę z suszem marihuany.

Obydwaj pasażerowie hondy to 19-latkowie, mieszkańcy Leska i Postołowa. Tłumaczyli, że spotkali się żeby omówić referat do szkoły. Wczoraj obaj młodzi ludzie zostali przesłuchani. 19-latek z Leska przyznał się do winy.

KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."