REKLAMA
REKLAMA

ANDRZEJKOWY KONCERT KRUK & PRZYTUŁA w NoBo Cafe

SANOK. W najbliższą sobotę 26.11.2011 o godz. 20:00 Restauracja NoBo Cafe zaprasza na bluesowy koncert duetu Przytuła&Kruk.


Znany dobrze przez bluesową publiczność duet Przytuła&Kruk to polski tandem akustyczny wykonujący muzykę inspirowaną twórczością wczesnych bluesmanów znad delty Missisipi.

Projekt ten tworzony jest przez wokalistę Bartosza Przytułę oraz gitarzystę Tomasza Kruka, którzy to dwaj panowie w warunkach swobodnej atmosfery, przenoszą widzów parędziesiąt lat wstecz – do klimatów, w których rodził się blues. Strona muzyków: www.przytulkruka.pl  Wszystkich serdecznie zapraszamy WSTĘP WOLNY.

Natomiast w sam Andrzejkowy wieczór 30.11.2011 (środa) w NoBo Cafe na wszystkich gości czekać będzie ciasteczko z wróżbą. Każdy z gości będzie mógł dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości lejąc tradycyjnie wosk, lub wybrać coś dla siebie ze stolika pełnego magii. Zapraszamy. WSTĘP WOLNY.

KAWIARNIA – RESTAURACJA NOBO CAFE
SANOK, JANA III SOBIESKIEGO 21
TEL. 13 46 42 400
www.nobocafe.pl

24-11-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)