W sobotę Stal Sanok podejmuje Partyzant Targowiska

STAL SANOK. W sobotę dojdzie na Wierchach do bardzo ciekawego pojedynku w ramach dwunastej kolejki gier III ligi lubelsko-podkarpackiej, gdyż piłkarze Stali Sanok gościć będą rywala „zza miedzy” Partyzanta Targowiska.

Pojedynki pomiędzy Stalą a Partyzantem miały zawsze zacięty przebieg i gromadziły na trybunach sporą widownię. Nie inaczej będzie zapewne i tym razem, bowiem sobotni pojedynek będzie miał sporo podtekstów. W drużynie z Targowisk występuje obecnie dwóch byłych piłkarzy Stali (Marcin Borowczyk i Rafał Nikody), a od dwóch ligowych kolejek trenerem „Partyzantów” jest bardzo dobrze znany w Sanoku Piotr Kot, który zastąpił na trenerskim stołku Mirosława Kalitę.

Zarówno piłkarze Stali jak i Partyzanta nie spisują w tegorocznych rozgrywkach najlepiej (Partyzant: 7 miejsce i 16 punktów, Stal: 13 miejsce i 13 punktów) i będą mieli „coś” do udowodnienia swoim kibicom. My natomiast już dziś zapraszamy na to bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie. Początek sobotnich zawodów na Wierchach o godzinie 14.00.

Marcin Borowczyk i Maciej Kuzicki w finale okręgu PP (maj 2011).
foto: Tomasz Sowa

Oto pozostałe pary dwunastej kolejki gier:
sobota, 22 października
Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec g.11.00
Unia Nowa Sarzyna – Tomasovia Tomaszów Lubelski g.14.00
Orlęta Radzyń Podlaski – KS Zaczernie g.14.00
Izolator Boguchwała – Chełmianka Chełm g.15.00

niedziela, 23 października
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl g.12.00
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik g.14.00
Strumyk Malawa – Avia Świdnik g.14.00

Źródło: Oficjalny serwis Stali Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."