Wakcyjny Piknik w Falejówce

20-07-2011

GMINA SANOK/FALEJÓWKA. W niedzielę 17 lipca Wójt Gminy Sanok Mariusz Szmyd wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sanoku oraz Sołectwem Falejówka zorganizowali Wakacyjny Piknik. Jest to pierwsza tego typu impreza, ale już wiadomo że będzie kontynuowana w przyszłości.

Każdego roku w Falejówce odbywała się słynna sobótka, jednak ze względu na niesprzyjającą aurę, organizatorzy zmienili formę i termin imprezy.

Podczas niedzielnego pikniku nie zabrakło atrakcji. Na scenie zaprezentowały się Kapele: Kamraty oraz Biesiada, jak również zespół Fan Music.

Oprócz tych występów uczestnicy imprezy mogli podziwiać program artystyczny zespołu tanecznego ze Szkoły Podstawowej w Falejówce. Organizatorzy zatroszczyli o atrakcje dla tych starszych, jak i dla najmłodszych uczestników. Dzieci mogły spędzić miło czas na trampolinie, zjeżdżalni oraz na strzelnicy.

Dla tych starszych zespół HKGBorn to climb” przygotował specjalne atrakcje linowe.
Ci, którzy wysokości się boją mogli spróbować swoich sił. Wśród uczestników znalazł się również Wójt Gminy Sanok Mariusz Szmyd.

Dzisiejszy piknik w Falejówce to świetna zabawa. Cieszę się, że udało nam się zorganizować taką imprezę. Chcemy aby mieszkańcy mogli miło i przyjemnie spędzić wolny czas, integrując się przy tym. Jak wielokrotnie powtarzali – lepiej żyje się w społeczności, w której wszyscy się znają i nie są anonimowi, a takie imprezy temu służą – podkreśla Wójt Gminy Mariusz Szmyd.

Niedzielny piknik cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców oraz przybyłych gości. Swoje wypieki, swojskie jadło, rozmaite smakołyki zaprezentowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Falejówki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.