Wielki Finał Obchodów Jubileuszu 140-lecia PBS Bank!

10-09-2011

SANOK. W sobotę (10 bm.) Wielki Finał Obchodów Jubileuszu 140-lecia PBS Bank! Na sanockich Błoniach zagra Ewa Farna i Budka Suflera! Odbędzie się losowanie nagród w loterii „Fiaty za lokaty”. Przygotowano specjalny blok rozrywkowy dla najmłodszych. Niespodzianka dla sympatyków hokeja: podczas imprezy odbędzie się prezentacja zawodników klubu „Ciarko PBS Bank Sanok”.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy serdecznie zaprasza na Wielki Finał Obchodów Jubileuszu 140 – lecia PBS Bank, który odbędzie się w dniu 10 września 2011 r. na Sanockich Błoniach (początek godzina 15:00) z udziałem gwiazd europejskiej sceny muzycznej – EWY FARNY i BUDKI SUFLERA.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą mistrzowie świata i Europy w motolotniarstwie, którzy zaprezentują jedyne w Polsce podniebne show pirotechniczne, a dla całych rodzin – „The Clown Cirrus Show oraz wiele bezpłatnych atrakcji w „Strefie zabaw dla Dzieci”.

W trakcie imprezy również losowanie nagród w loterii „Fiaty za Lokaty”, w której do wygrania są dwa samochody marki Fiat (Bravo i Punto), 2 lokaty o wartości 14.000 zł każda oraz 22 lokaty
o wartości 1400 zł każda. Wartość nagród to ponad 140 000 zł na 140 lecie PBS.

Program Imprezy:
15:00 – 17:00 – Specjalny blok dla całych rodzin Ruphert & Ricco - najpopularniejsi artyści cyrkowi scen dziecięcych w Polsce, Waldemar Wywrocki DZIECIOM (autor płyty z piosenkami dla dzieci, animator imprez kulturalnych na terenie całego Podkarpacia).

17:00 – 19:00 - Losowanie nagród w loterii Fiaty za Lokaty
19:00 – 21:00 – EWA FARNA z zespołem – koncert
21:00 – 23:00BUDKA SUFLERA – koncert
23:00 – 24:00 - Widowisko pirotechniczne z udziałem motolotniarzy oraz pokaz sztucznych ogni

Dodatkowo, bezpłatne atrakcje dla najmłodszych:
Przejażdżki kucykami, szalone makijaże, zjeżdżalnie, trampoliny, zamki do skakania.

Wstęp wolny!

Jednocześnie mamy niespodziankę dla kibiców sanockiego hokeja, a mianowicie w trakcie losowania nagród w loterii „Fiaty za Lokaty” odbędzie się prezentacja zawodników klubu „Ciarko PBS Bank Sanok” a sami zawodnicy będą losować kupony.

Dodatkowo informujemy, że w związku Oficjalną Galą Jubileuszową z okazji 140-lecia Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, która odbędzie się 09.09.2011 r. w Sanockim Domu Kultury, droga na odcinku Mickiewicza – od wjazdu na parking przy lodowisku Torsan do skrzyżowania z ulicą Żwirki i Wigury będzie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach od 16:30 – 20:30.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.