Wójt Gminy Sanok Mariusz Szmyd wśród najlepszych samorządowców Podkarpacia

GMINA SANOK. Podczas tegorocznego rozdania Podkarpackich Nagród Samorządowych Wójt Gminy Sanok Mariusz Szmyd otrzymał wyróżnienie dla Najlepszego Wójta w Województwie Podkarpackim i został nominowany do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej za 2010 rok.


Tegoroczna edycja Podkarpackiej Nagrody Samorządowej przebiegała pod hasłem „Nasza gmina/nasze miasto/nasz powiat na progu nowej kadencji”.

- Cieszę się bardzo z tego wyróżnienia. Gmina została doceniona za inwestycje,  remonty przeprowadzone w 2010 roku, oraz za te działania które w najbliższej przyszłości będą realizowane. Czuję ogromną radość, gdyż to wyróżnienie jest również wyróżnieniem dla wszystkich mieszkańców gminy oraz pracowników urzędu – mówi Mariusz Szmyd Wójt Gminy Sanok.


To już XI edycja Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Uroczysta gala, zorganizowana 28 maja w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, była kulminacyjnym punktem obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego na Podkarpaciu. Uhonorowano na niej najlepszych wójtów, burmistrzów, prezydentów miast i starostów.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."