Wyniki Drużynowych Zawodów Spławikowych „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”

SANOK. W niedziele 6.06.2011 r. na stawach Koła Nr 3 w Sanoku odbyły się Drużynowe Zawody Spławikowe „O Puchar Burmistrza Miasta Sanoka”, które były jedna z imprez z okazji Dni Sanoka. W zawodach uczestniczyło 8 zespołów.

Zawody rozgrywano w trzech sektorach, a o wyniku końcowym nie decydowała waga ryb, lecz suma lokat z trzech sektorów. Wysoka temperatura powietrza i bezchmurne niebo sprawiło że zawodnicy łowili przeważnie „drobnicę”, przeważnie wzdręgi i płocie. Głównym sponsorem zawodów był Burmistrz Miasta Sanoka. W klasyfikacji końcowej najlepsza okazała się reprezentacja Koła Nr 1 w składzie Woźny Robert, Maciuba Dariusz, Ciszowski Łukasz. Drugie miejsce przypadło reprezentacji Społecznej Straży Rybackiej w składzie Cielemęncki Andrzej, Rygliszyn Ryszard, Kijowski Edward. Trzecie miejsce wywalczyli gospodarze. Koło Nr 3 reprezentowali: Woźny Krystyna, Naumowicz Piotr, Krupiński Bronisław.

ZAJĘTE MIEJSCA DRUŻYNOWO:
1. KOŁO NR 1
2. SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA
3. KOŁO NR 3
4. PASS POL
5. EAE ELEKTRONIK
6. KOŁO NR 2
7. ZAKŁAD CIEPŁOWNICZY
8. KOŁO NR 3 (JUNIORZY)

Koło PZW Nr 3 Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."