REKLAMA

Wypadek pijanego motocyklisty, który bez uprawnień szarżował w Nowosiółkach

NOWOSIÓŁKI/POWIAT LESKI. W wypadku, do którego doszło wczoraj w Nowosiółkach ucierpiał kierujący motocyklem 25-latek. Mężczyzna najprawdopodobniej szarżował między jadącymi drogą samochodami, mając w organizmie prawie półtora promila alkoholu.

Do wypadku doszło  tuż po godzinie 15. Jak ustalili policjanci, młody mężczyzna jadący motocyklem typu cross wyprzedzał jadące przez Nowosiółki samochody i nie zdążył wyhamować, gdy zauważył, że jeden z samochodów jadących z przodu skręca w lewo. W trakcie hamowania motocykl przewrócił się na jezdnię, a jego kierowca spadł na skręcającego nissana micrę, uderzając o niego głową. W szpitalu okazało się, że jego obrażenia są poważniejsze – mężczyzna w trakcie upadku nie tylko się potłukł, ale  złamał rękę.

Policjanci ustalili, że 25-latek z Leska miał w organizmie 1,4 promila alkoholu. Motocykl, który prowadził nie był zarejestrowany ani ubezpieczony.

KPP Lesko

08-08-2011


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.