AKTUALIZACJA: Potrącenie na ulicy Jana Pawła II w Sanoku. Dziecko trafiło do szpitala

SANOK. Dziś o godz. 8. kierująca mazdą jadąc w kierunku ul. Traugutta potrąciła na przejściu dla pieszych dziecko idące wraz z matką. 6-latek trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Trwają ustalenia przyczyn zdarzenia, do jakiego doszło dziś rano na przejściu dla pieszych na ul. Jana Pawła II w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mazdą, 34-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, uderzyła samochodem w dziecko, które przechodziło wraz z matką i bratem przez jezdnię. Matka ze starszym synem na widok jadącego samochodu  zdążyli się wycofać. Jednak młodsze, 6-letni chłopczyk został potrącony przez mazdę. W celu zbadania obrażń dziecko przewieziono do szpitala w Sanoku.

W związku z trudnymi warunkami, jakie panują na drodze zwracamy uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności. Dotyczy to zarówno kierujących, jak też pieszych.

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."