Z REGIONU: Pijany 22-latek wjechał w baner reklamowy

08-09-2011

BRZOZÓW. Kierowca volkswagena golfa zakończył jazdę wjeżdżając w przydrożny baner reklamowy. Policjanci ustalili, że kierującym był 22-letni mieszkaniec Górek. Młody człowiek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 7 na 8 września br. około godz. 1.30, w Brzozowie na ul. Kościuszki. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 22-letni mieszkaniec Górek kierujący vw golfem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez chodnik i zatrzymał się na trawniku uszkadzając stojący tam baner reklamowy.

Przybyli na miejsce policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Okazało się, że zarówno kierowca jak i pasażer golfa pili tej nocy alkohol. Kierujący golfem, 22-letni mężczyzna miał  blisko 2,5  promila alkoholu w organizmie, natomiast 21-letni pasażer –  ponad 0,5 promila. W zdarzeniu tym lekko ranny został kierujący golfem.

Teraz nieodpowiedzialny kierowca poniesie konsekwencje  za swoje zachowanie.


KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.