Z REGIONU: Wypadek w Dydni. Trzy osoby trafiły do szpitala

POWIAT BRZOZOWSKI. Kierujący citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do groźnego wypadku w Dydni. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby, kierowca i pasażerowie citroena. Kierowca citroena był trzeźwy. Natomiast kierujący volkswagenem 31-letni mieszkaniec Krzywego miał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie.


Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 6.30 w Dydni na drodze wojewódzkiej. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 19-latek kierujący citroenem włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem. W następstwie tego zdarzenia, ranni zostali kierujący i pasażerowie citroena.

Obrażenia kierującego to ogólne potłuczenia, jeden z pasażerów ma złamane żebra a drugi doznał skręcenia kręgosłupa szyjnego. Kierowca citroena był trzeźwy. Natomiast kierujący volkswagenem 31-letni mieszkaniec Krzywego miał blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz 31-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Sądz adecyduje o tym na jak długo pożegna się prawem jazdy .

Postępowanie w sprawie tego wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność. Nie wsiadajmy za kierownicę jeżeli wczoraj zdarzyło się nam wypić „kilka głębszych”.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."