Zaproszenie na V Bieg Narciarski Szlakiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej

01-12-2011

BIESZCZADY. Komitet organizacyjny tradycyjnego narciarskiego biegu Szlakiem BKL wyznaczył termin jego piątej edycji, która rozegrana zostanie 7 stycznia 2012 roku tradycyjnie pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.


Pomysłodawcami i głównymi organizatorami imprezy są: Wojciech „Kiju” Gosztyła z Woli Michowej i Piotr „Niedźwiedź” Ostrowski z Wetliny. Tym razem narciarze pokonają trasę z Woli Michowej do Wetliny, stąd bieg nosi hasło „Z Kijem do Niedźwiedzia”.
- Traktujemy tę imprezę jako doskonałą sposobność do promocji bieszczadzkich lasów i propagowania sportu świetnie wpisującego się w ideę Międzynarodowego Roku Lasów – zaznacza Edward Balwierczak, dyrektor RDLP w Krośnie. – Biegi narciarskie, zwłaszcza uprawiane po trasie torowiska, są formą aktywności, która nie koliduje z ochroną górskiej przyrody, a jednocześnie łączy jej poznawanie z aktywnym wypoczynkiem.

Komitet organizacyjny biegu zebrał się w Cisnej 29 listopada i wydał odezwę, wzywającą uczestników na start:
Zima tuż, tuż. A to znaczy, że będzie śnieg i.. będzie bieg! Zatem pełni entuzjazmu zapraszamy  do udziału w V Bieszczadzkim Biegu Narciarskim Szlakiem Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w dniu 7 stycznia 2012 roku. Śnieżna zimo przybywaj! My będziemy gotowi.

Uwaga! Przewidziano osobną klasyfikację leśników.

Edward Marszałek
Rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.