Ze starego Kryzysu pozostali jeszcze Kiszczak, Mazowiecki i Giertych… Kryzys wystąpił w Sanoku!

SANOK. Wczoraj w Klubie Pani K wystąpiła legendarna formacja Kryzys, której koncert został znakomicie przyjęty przez sanocką publikę. Robert Brylewski, lider zespołu zaskakiwał muzyczną świeżością pomimo ponad 30 lat spędzonych na scenie.


Robert Brylewski – muzyk, wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, lider i współzałożyciel zespołów Kryzys, Brygada Kryzys i Izrael. Współzałożyciel zespołu Armia, w którym do 1993 był gitarzystą.

Koncert Kryzysu był mieszanką utworów dobrze znanych publiczności jak i tych nowych pochodzących z najnowszej płyty zespołu „Kryzys Komunizmu”. Przed rozpoczęciem koncertu Brylewski wspominał występ sprzed lat jaki miał przyjemność zagrać w Sanoku, który trwał blisko 4 godziny.

- Ze starego Kryzysu pozostał jeszcze Pan Kiszczak, Pan Mazowiecki i Pan Giertych też żyje. Poważnie mówiąc nie zwracamy uwagi na zachowanie za wszelką możliwą cenę pewnego muzycznego skansenu lub dążyć do oryginalności – mówił Robert Brylewski.

Wczorajszy koncert zespołu Kryzys był prawdziwą muzyczną ucztą. Sanok potrzebuje koncertów, życia muzycznego, kultury (w sensie dla każdego) …  Niestety odczuwalny jest deficyt. Warto zastanowić się czy w Sanoku nie rodzi się kryzys kulturalno-muzyczny?

mb

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."