Zjazdowcy znów na stoku!

Sanoccy zjazdowcy po zimowej przerwie i sezonie przygotowawczym powrócili na trasy zjazdowe polski. Sanoccy rowerzyści, w dość mocnym składzie (Jakub Grudz, Szymon Kobylarski, Bartosz Osenkowski, Arkadiusz Łomnicki, Przemysław Styczyński, Marcin Gąska oraz Mateusz Kielar)

wybrali się na otwarcie sezonu rowerowego oraz nowo powstałego bikeparku w ośrodku Koninki k Mszany Dolnej.

Zarówno trasy jak i sam ośrodek są zupełnymi nowościami w światku downhillowym. Jak oceniają go rowerzyści? - Bardzo pozytywnie. Trasy z początku były wielką niewiadomą, jak się później okazało pomimo paru niedociągnięć są na bardzo wysokim poziomie. Jest stromo, nie za łatwo, jest masa korzeni oraz kamieni, miejsce z olbrzymim potencjałem na dalszy rozwój - zgodnie podkreślają.

Nasi zjazdowcy zapewniają że na pewno tam powrócą, lecz póki co przygotowują się do pierwszej edycji Pucharu Polski, z kategorią C2 który odbędzie się w Wiśle już 1 maja br.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."