18 – letni kierowca i jego pasażer trafili do szpitala po uderzeniu w drzewo (ZDJĘCIA)

ORZECHÓWKA / POWIAT BRZOZOWSKI. Kierujący renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. On i jego pasażer zostali ranni. Przewieziono ich do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś, tuż po godz. 12 w Orzechówce. Kierujący renault, 18-letni mieszkaniec Klimkówki, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi uderzając w przydrożne drzewo. W zdarzeniu obrażenia odniósł kierujący pojazdem i jego pasażer. Młodzi mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Drugi z pasażerów nie wymagał hospitalizacji.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Prawdopodobna przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Wykonane przez funkcjonariuszy czynności na miejscu wypadku pozwolą na ustalenie jego przyczyn i okoliczności.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."