18 letni pirat drogowy zatrzymany. 1000 zł i 16 punktów karnych trafiło na konto chłopaka

USTRZYKI DOLNE. Ustrzyccy policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem, który za szaleńcza jazdę otrzymał mandat w wysokości 1000 zł i 16 punktów karnych.

W ubiegłym tygodniu policjanci ustrzyckiej drogówki pełniąc służbę w nocy na drodze krajowej K-84 próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego volkswagenem golfem, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Urządzenie do kontroli prędkości wskazało prędkość 126 km/h. Niestety kierujący przy tej prędkości nie widział zatrzymującego go policjanta. Dodatkowo stworzył zagrożenie w ruchu drogowym skręcając z nadmierną prędkością z drogi krajowej na drogę podporządkowaną. Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego podjęli pościg za kierowcą. O wsparcie poprosili policjantów patrolujących teren. Volkswagen został zatrzymany. Kierował nim 18-letni mieszkaniec gminy Ustrzyki Dolne. Wraz z nim w pojeździe znajdowało się pięć osób.

Młody kierowca za swoją nieodpowiedzialną jazdę otrzymał mandat w wysokości 1000 zł. Po podsumowaniu wszystkich wykroczeń na konto 18-latka trafiło 16 punktów karnych.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."