19-latek potrącił pieszego!

27-03-2012

BRZOZÓW. Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na ul. 3 maja w Brzozowie. Kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i potrącił idącego chodnikiem pieszego. W wyniku tego zdarzenia 17-letni mieszkaniec Humnisk został przewieziony do szpitala.Do zdarzenia doszło wczoraj, kilkanaście minut przed godz. 13 na ul. 3 Maja w Brzozowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW na łuku stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi, przejechał pas zieleni i potrącił pieszego idącego chodnikiem. W wyniku wypadku 17-letni mieszkaniec Humnisk doznał ogólnych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierujący BMW to 19-letni mieszkaniec Brzozowa. Kierowca oraz ranny pieszy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Byli trzeźwi.

Najprawdopodobniej to nadmierna prędkość była przyczyną tego wypadku, jednak ostatecznie potwierdzi to prowadzone postępowanie w tej sprawie. Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, aby móc w razie potrzeby odpowiednio zareagować i bezpiecznie dojechać do celu.

KPP Brzozów

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.