28-latek utonął w Zalewie Solińskim

BIESZCZADY. Dziś przed południem odnaleziono zwłoki 28-letniego mężczyzny, który wczoraj późnym wieczorem wpadł do wody na Zalewie Solińskim. Do zdarzenia doszło w miejscowości Olchowiec.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, wczoraj około godz. 23 mężczyzna wraz z trójką znajomych płynął łódką napędzaną silnikiem elektrycznym. W pewnym momencie łódka przewróciła się i wszystkie osoby, które nią płynęły wpadły do wody. Trzem z nich udało się dopłynąć do brzegu.

Natychmiast powiadomione zostały służby ratownicze, które rozpoczęły poszukiwania 28-latka. Do godz. 4 nad ranem strażacy, ratownicy i policjanci prowadzili działania poszukiwawcze, jednak nie przyniosły one rezultatu. Dziś rano poszukiwania zostały wznowione. Przed południem w wodzie odnaleziono zwłoki mężczyzny, to już 24 przypadek utonięcia na Podkarpaciu od początku roku.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."