62-letni mężczyzna odpoczywał na drodze mając w organizmie 3,54 promila alkoholu!

07-03-2012

POWIAT LESKI. O dużym szczęściu może mówić 62-letni mieszkaniec Bachlawy, który wczoraj wieczorem pijany leżał na środku drogi w swojej miejscowości. Tylko dzięki refleksowi i opanowaniu kierującej renaultem safrane, kolizja do jakiej doprowadził zakończyła się dla niego jedynie złamaniem ręki.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.30 w Bachlawie. 30-letnia mieszkanka Średniej Wsi jadąca w kierunku Leska zauważyła człowieka leżącego na jezdni, na pasie ruchu którym jechała. Kobieta gwałtownie skręciła na przeciwny pas, dzięki czemu zdołała ominąć leżącego, najechała jednak na jego rękę.

62-letni mieszkaniec Bachlawy został zabrany do szpitala, gdzie otrzymał pomoc. Policjanci ustalili, że w chwili zdarzenia był kompletnie pijany – w organizmie miał 3,54 promila alkoholu. Ranny przyznał, że pamięta jak upadł na jezdnię i nie mógł się z niej podnieść, gdyż był zbyt pijany. Po wytrzeźwieniu odpowie za spowodowanie kolizji drogowej.

KPP LESKO

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.