Agresywni pasażerowie taksówki

SANOK. Kierowca taksówki przywiózł klientów na ul. Lipińskiego w Sanoku. Pasażerowie zamiast zapłacić za kurs, wszczęli awanturę i uszkodzili samochód. Agresywnych klientów zatrzymano w policyjnym areszcie.

Taksówkarz zgłosił interwencję w niedzielę w nocy. Z informacji jakie przekazał wynikało, że przywiózł kobietę i mężczyznę na ul. Lipińskiego. Po przyjeździe na miejsce miejsce osoby zażądały bagażu. Gdy kierowca oznajmił, że nie mieli nic przy sobie, pasażerowie zaatakowali go. Mężczyzna podarł taksówkarzowi ubranie, uszkodził samochodu, jak też uszkodził samochód na zewnątrz. Właściciel taksówki marki Renault wycenił uszkodzenia na kwotę ok.2,5 tys. zł.

Policjanci podejmujący interwencję zatrzymali agresywne małżeństwo. Okazało się, że są nietrzeźwi. Kobieta miała w organizmie ponad promil alkoholu, mężczyzna niecały promil. Zarówno 26-latka, jak i jej 38-letni mąż, mieszkańcy powiatu sanockiego zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

We wtorek sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za swoje naganne zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."