REKLAMA

Zarzuty za przestępstwa narkotykowe

POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności operacyjne w minionym tygodniu zatrzymali sześć osób, które popełniły przestępstwa narkotykowe. W wyniku działań funkcjonariusze ujawnili posiadanie narkotyków

, ich sprzedaż oraz uprawę. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego brzozowskiej komendy od dłuższego czasu prowadzili obserwację kilku mężczyzn kontynuując czynności w związku z ujawnieniem narkotyków. Efekty ich działań w ciągu minionego tygodnia to sześciu zatrzymanych młodych mężczyzn, którzy popełnili przestępstwa narkotykowe:
* W miniony czwartek na ul. Legionistów policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Brzozowa i 19-letniego mieszkańca Górek. Młodzi ludzie posiadali przy sobie marihuanę, którą jak ustalili policjanci uprawiał 18-latek.
*Podczas wykonywania dalszych czynności we wtorek na ul. Witosa funkcjonariusze ustalili kolejne osoby, które dopuściły się przestępstw narkotykowych. Okazali się nimi dwaj 20-latkowie, mieszkaniec Brzozowa i Grabownicy Starzeńskiej.
*Wczoraj do grona osób zatrzymanych za narkotyki dołączyły kolejne dwie młode osoby, 21-letni mieszkaniec Brzozowa i 23-letni mieszkaniec Humnisk. Przy nich również policjanci ujawnili narkotyki. Jak się okazało pochodziły one również z własnej uprawy.

Łącznie policjanci zabezpieczyli około 15 g suszu marihuany oraz woreczki foliowe ze strunowym zapięciem. Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Wkrótce za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Brzozów

11-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.