Ambitna walka siatkarzy TSV

25-02-2012

RAKSZAWA. Seniorzy TSV Mansard Sanok postawili twarde warunki zdecydowanemu liderowi rozgrywek III ligi, zespołowi TKF ITS Anilana Rakszawa, doprowadzając do decydującej partii. Mecz rozgrywany w ramach drugiego turnieju finałowego zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2.

Po nieudanym występie w pierwszym turnieju, sanoccy siatkarze mieli coś do udowodnienia. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego od początku spotkania nawiązywali równorzędną walkę z faworyzowaną Anilaną.

Pierwszy set padł łupem gości, którzy wygrali 25:23. Druga i trzecia partia należała jednak do podrażnionych rakszawian, kolejno 25:20 i 25:19. W czwartym secie ponownie przebudzili się zawodnicy TSV i po dobrej grze i emocjonującej końcówce zwyciężyli 25:23. Niestety, od pierwszych akcji tie-breaka, zaznaczyła się przewaga siatkarzy TKF-u i taki scenariusz utrzymał się do końca meczu.

TKF ITS Anilana Rakszawa – TSV Mansard Sanok 3:2 (23:25, 25:20, 25:19, 23:25, 15:8)

Już dzisiaj dalszy ciąg rywalizacji. Przeciwnikiem będzie SPAR Głogovia Głogów Młp.. W niedzielę zagramy z MOSiR Brzozovią Brzozów. 

Foto: Tomasz Sowa

Zobacz www.MiastoHokeja.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.