Breakout zagra na skansenie (VIDEO HD)

21-08-2012

SANOK. Regionalne potrawy i dobra muzyka – to wszystko czeka na tych którzy odwiedzą w najbliższą niedzielę sanocki skansen. Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe organizuje Bartnika czyli powiatowe Święto Miodu.

-  Z roku na rok poszerzamy formułę naszej imprezy – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki. - Obok stoisk handlowych pszczelarzy i firm zajmujących się pszczelarstwem, będą również stoiska z jadłem regionalnym, oraz lokalni artyści ze swoimi wyrobami. Zaplanowaliśmy  prelekcje o problemach pszczelarstwa oraz, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami  dla dzieci i dorosłych. Staramy się aby ta część była spójna artystycznie i reprezentowała odpowiednio wysoki poziom dostosowany do szerokiego spektrum odbiorców – tłumaczy starosta.

W tym roku roku, podobnie jak w latach poprzednich zaplanowano również konkurs na najlepsze jadło i nalewkę miodową. Część artystyczna to występ trzech zespołów – lokalnej grupy Cassiopeia działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku, grupy Fanfary z Transylwanii, oraz gwiazdy wieczoru zespołu Breakout.

Wstęp na imprezę jest wolny.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.