REKLAMA
REKLAMA

Breakout zagra na skansenie (VIDEO HD)

Breakout zagra na skansenie (VIDEO HD)

SANOK. Regionalne potrawy i dobra muzyka – to wszystko czeka na tych którzy odwiedzą w najbliższą niedzielę sanocki skansen. Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe organizuje Bartnika czyli powiatowe Święto Miodu.

–  Z roku na rok poszerzamy formułę naszej imprezy – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki. – Obok stoisk handlowych pszczelarzy i firm zajmujących się pszczelarstwem, będą również stoiska z jadłem regionalnym, oraz lokalni artyści ze swoimi wyrobami. Zaplanowaliśmy  prelekcje o problemach pszczelarstwa oraz, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami  dla dzieci i dorosłych. Staramy się aby ta część była spójna artystycznie i reprezentowała odpowiednio wysoki poziom dostosowany do szerokiego spektrum odbiorców – tłumaczy starosta.

W tym roku roku, podobnie jak w latach poprzednich zaplanowano również konkurs na najlepsze jadło i nalewkę miodową. Część artystyczna to występ trzech zespołów – lokalnej grupy Cassiopeia działającej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku, grupy Fanfary z Transylwanii, oraz gwiazdy wieczoru zespołu Breakout.

Wstęp na imprezę jest wolny.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

21-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)