Pożar masarni w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj (18.12) w Brzozowie, doszło do pożaru budynku masarni firmy Alta. Spaleniu uległo pomieszczenie wędzarni wraz ze sprzętem i wyrobami.

Przed przybyciem zastępów z JRG Brzozów pracownicy masarni podejmowali próby ugaszenia pożaru, ale bez skutku. Przybyli strażacy z JRG Brzozów zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli dopływ prądu i gazu do budynku. Następnie ratownicy zabezpieczeni w aparaty powietrzne ODO weszli do budynku i zaczęli gasić palącą się wędzarnię.

Pożar gasiły także jednostki z OSP Stara Wieś i OSP Przysietnica. Strażacy tych jednostek sprawdzali pozostałe pomieszczenia i ich stan. Po ugaszeniu ognia w wędzarni, wlano niewielką ilość wody do przewodu kominowego.

Po zakończeniu działań, wspólnie z właścicielem sprawdzono cały obiekt. Niestety, nie udało się uratować wędzarni, w której spłonęły wyroby i sprzęt.

zdjęcia:kpt. Jacek Kędra
źródło: KP PSP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."