Cel: awans do baraży o II ligę

02-02-2012

Zespół seniorów TSV Mansard Sanok przygotowuje się do zawodów finałowych,  wyłaniających dwie drużyny, które będą reprezentować Podkarpacie w barażach o II ligę. Początek zmagań w Głogowie Małopolskim.

Mecz Jasła z Niebylcem (3:2) zakończył rywalizację w ramach rundy zasadniczej III ligi mężczyzn. Awans do turniejów finałowych uzyskały 4 zespoły: TKF ITS Anilana Rakszawa, SPAR Głogovia Głogów Młp., MOSiR Brzozovia Brzozów oraz podopieczni Macieja Wiśniowskiego, siatkarze TSV Mansard Sanok. Spotkania odbędą się kolejno w Głogowie Młp. i Rakszawie.

Mecze zaplanowano na 10-12.02 oraz 24-26.02. Najpierw zmierzymy się z Anilaną, później z Głogovią, by w niedzielę konfrontować umiejętności z Brzozovią. Przebieg dotychczasowej rywalizacji pokazał, że sanoczanie są w stanie pokonać każdego przeciwnika. Z pewnością nie będzie łatwo, ale cztery ekipy uczestniczące w turniejach prezentują zbliżony poziom, więc decydować mogą detale siatkarskiego rzemiosła lub dyspozycja dnia.

W pozostałych grupach rozgrywkowych, zmagania dobiegają końca. W akcji zobaczymy jeszcze seniorki PBS Bank Sanoczanki, które 11 lutego podejmować będą KS Wisłokę Dębica. 25 lutego kadetki zmierzą się z UKS Sanem Lesko. Kadeci zagrają u siebie dopiero 31 marca, natomiast młodzicy będą gospodarzami turnieju, który zaplanowano na 19.02.

Foto: Tomasz Sowa

este

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.