Derby Sanoka na początek KALH

16-11-2012

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższy weekend Karpacka Amatorska Liga Hokejowa rozpoczyna drugi sezon rozgrywek! Pierwsze mecze kolejki odbędą się w Krakowie i Sanoku.

Liga w uszczuplonym liczebnie składzie, może jednak okazać się niemniej ciekawa niż w poprzednim sezonie, szczególnie, że w poszczególnych zespołach nastąpiły spore zmiany kadrowe.

Faworyta ligi wciąż należy szukać w obrońcach tytułu – drużynie Niedźwiedzi Sanok, ale z obozów pozostałych drużyn dochodzą słuchy o bardzo dużej mobilizacji i zgodnie z zasadą „bij mistrza!” będą chciały odegrać się na sanoczanach za poprzedni sezon.

Mocne otwarcie w grodzie Grzegorza, gdzie w derbowym pojedynku kije skrzyżują dwie drużyny z Sanoka. Lekkim faworytem są obrońcy tytułu, ale to podobno Koguty wzmocniły się najbardziej. Każdy wynik wydaje się możliwy, a jak będzie – przekonamy się już w niedzielę – 18 listopada o godz. 19:30.

Wstęp wolny! Zapraszamy.

źródło: materiał nadesłany

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.