REKLAMA
REKLAMA

Kolorowe drzewka na deptaku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Drzewka wzdłuż ul. 3 Maja, zwanej sanockim deptakiem, zostały przyozdobione zimowymi ubrankami. Akcję, która odbyła się 14 listopada, zainicjował Warsztat Terapii Zajęciowej w Sanoku, prowadzony przez Sanockie Towarzystwo Oświatowe.

Na pomysł akcji wpadli podopieczni warsztatu.
Taki sposób dekorowania drzewek zaobserwowaliśmy podczas wizyty w Wiedniu, gdzie byliśmy na zawodach międzynarodowych w ping ponga. Spodobało nam się to i postanowiliśmy zrobić to samo u nas w Sanoku – mów Ela, jedna z uczestniczek warsztatu.

Ozdoby robione ręcznie na szydełku lub drutach, zostały wykonane przez uczestników warsztatu. Akcja, której przyświeca przesłanie, aby i sanoczanie „trzymali się” ciepło, ma na celu pokazanie mieszkańcom Sanoka i turystom prac uczestników. Całe przedsięwzięcie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez przechodniów.

Organizatorzy zapowiadają, że jest to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie działanie tego typu. Już zapowiadają przedświąteczną niespodziankę, ale na razie nie zdradzają szczegółów.

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

16-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)