Ekumeniczna Majówka w Międzybrodziu. Zmiana godziny rozpoczęcia!

24-05-2012

MIĘDZYBRODZIE. O godzinie 19:00, a nie jak wcześniej planowano o 18:30, przy odnowionej XIX wiecznej kapliczce Św. Jana Nepomucena odbędzie się Ekumeniczna Majówka.

Wszystkich zainteresowanych tą formą modlitwy mamy zaszczyt zaprosić do czynnego udziału w uwielbieniu Boga w Trójcy Świętej Jedynego oraz Najświętszej Bogurodzicy Maryi w pięknym plenerze budzącej się do życia nadsańskiej fauny i flory.

W blaskach zachodzącego słońca śpiew litanii loretańskiej Kościoła Zachodniego przeplatać będzie się z melodią akatystów Kościołów Wschodnich oraz pięknym śpiewem pieśni uwielbienia Boga różnych tradycji chrześcijańskich.


UWAGA!  W  II części spotkania przy ekumenicznym ognisku przewidziany jest poczęstunek przygotowany przez Panią Sołtys Międzybrodzia i  miejscowe  gospodynie.  Prowadzonym  rozmowom  i  wspólnej radosnej   zabawie  towarzyszyć  będzie  śpiew  znanych piosenek o charakterze ludowo-biesiadnym.

W razie deszczu część modlitewna odbędzie się w cerkiewce Trójcy Świętej, odwołane będzie spotkanie przy ognisku-poczęstunek i wspólny śpiew piosenek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Anna

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.