Esanok.pl nie do zatrzymania! ZDJĘCIA

03-01-2012

UNIHOKEJ SANOK. Lokomotywa z napisem „Esanok.pl” ani na moment nie zwalnia tempa. Zawodnicy tej drużyny pokonali kolejny przystanek i umocnili się na pozycji lidera rozgrywek. Wygrana z El-Budem powiększyła ligowy dorobek o trzy punkty.


W pozostałych spotkaniach PWSZ Sanok pokonał Alcatraz, unihokeiści Interq nie dali szans kolegom z Dario Futbol, a studenci z Rzeszowa wygrali z Automanią konkurs rzutów karnych.

Trzy spotkania w ramach XIII kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja kończyły się zdecydowanymi zwycięstwami faworytów. Tylko jeden pojedynek trzymał w napięciu do samego końca. Triumfatora w starciu WSIiZ-u Rzeszów z Automanią, wyłoniły rzuty karne, które tego dnia, lepiej wykonywali akademicy.

Wyniki XIII kolejki SLU:

PWSZ Sanok – Alcatraz 8:3
Interq – Dario Futbol 10:4
Esanok.pl – El-Bud 10:2
WSIiZ Rzeszów – Automania 8:7 po karnych

Pauzował Stader.

Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje drużyna Esanok.pl, która ma na swoim koncie 30 punktów. Druga lokata przypada obecnie zespołowi Interq (23 punkty). Najniższy stopień podium dla PWSZ Sanok (18 oczek). Klasyfikację zamyka Alcatraz.

este

Zdjęcia: Tomasz Sowa


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.