Groził samobójstwem lecz był pijany

USTRZYKI DOLNE. Na numer alarmowy ustrzyckiej komendy Policji zadzwonił mężczyzna i poinformował, że zamierza odebrać sobie życie. Dyżurny jednostki natychmiast rozpoczął działania zmierzające do ustalenia osoby oraz miejsca jej przebywania.

Po odnalezieniu mężczyzny okazało się, że był pijany.

W niedzielę wieczorem na numer alarmowy ustrzyckiej Policji zadzwonił mężczyzna i powiedział, że chce odebrać sobie życie. Zerwał połączenie nie przedstawiając się.

Dyżurny jednostki rozpoczął natychmiast działania zmierzające do ustalenia danych osoby i miejsca jej przebywania. Policjanci szybko ustalili, że jest nim 31-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Lutowiska, ale nie ma go w miejscu zamieszkania. Został odnaleziony na terenie Ustrzyk Dolnych u swojej znajomej. Był pijany. Alkomat wskazał zawartość 3,04 promila alkoholu w organizmie. Właśnie stanem nietrzeźwości tłumaczył swoje zachowanie.

W akcji poszukiwania mężczyzny uczestniczyli policjanci i funkcjonariusze straży granicznej.

Sprawa swój finał znajdzie w sadzie. Mężczyzna odpowie za bezpodstawne wezwanie Policji. Za ten czyn grozi mu kara aresztu lub grzywny do 1500 zł.

KPP Ustrzyki Dolne

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."