III Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej Sanok 2012

POWIAT SANOCKI.16 marca w Klubie Górnika w Sanoku odbędzie się III Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej Sanok 2012.

 

Zarząd Okręgu Bieszczadzkiego Ligii Ochrony Przyrody w Sanoku, dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie (oddział w Krośnie) pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sanoka Wojciecha Blecharczyka, w dniu 16 marca 2012 r. w Klubie Górnika w Sanoku przy ul. Grzegorza 2 w godz. 9.00-15.00 organizuje III Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej Sanok 2012.

FOTO: LOP SANOK

Przegląd organizowany będzie w dwóch kategoriach:
Solista
Zespół wokalno- instrumentalny

Podzielone na kategorie wiekowe:
Przedszkola
Szkoły Podstawowe, klasy od I- III
Szkoły Podstawowe, klasy od IV- VI
Szkoły Gimnazjalne
Szkoły Ponad gimnazjalne

Warunki uczestnictwa:
1. Wykonawcą piosenek może być solista lub zespół wokalno- instrumentalny, w składzie do 4 osób.
2. Wykonawcy przygotowują do przesłuchań konkursowych jedną piosenkę o tematyce związanej z ekologią i ochroną przyrody. Każdy z wykonawców przynosi ze sobą podkład muzyczny do wykonywanego utworu, na nośniku w postaci płyty CD.
3. Zgłoszenie uczestnictwa do Przeglądu Piosenki należy składać w siedzibie Zarządu Okręgu Bieszczadzkiego LOP w Sanoku w nieprzekraczalnym terminie do 8 marca 2012r. drogą pisemną , telefoniczną po numerem 134636858 lub za pośrednictwem emeil: www.lop.sanok@gmail.com

Dla laureatów konkursu przewidziane są cenne nagrody rzeczowe.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."