Jechał „pod prąd”. Uderzył w samochód Straży Miejskiej. Był nietrzeźwy

SANOK. Funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej podczas wspólnej służby patrolowali ul.Mickiewicza. W pewnym momencie zauważyli volkswagena, który jechał „pod prąd”. W trakcie interwencji kierowca volkswagena wjechał

w samochód Straży Miejskiej i uciekł. Został zatrzymany w Bykowcach. Był nietrzeźwy.


Podczas wspólnego patrolu Policji i Straży Miejskiej w sobotę, około godz. 22, funkcjonariusze zauważyli samochód marki Volkswagen, który wjechał od strony ul. Kościuszki w ul. Mickiewicza i jechał  „pod prąd”. Po przejechaniu kilkunastu metrów samochód zatrzymał się. Następnie policjant wysiadł z pojazdu służbowego z zamiarem podjęcia interwencji. W tym momencie volkswagen ruszył, uderzył w przód samochodu Straży Miejskiej, po czym kierowca volkswagena szybko odjechał. Natychmiast podjęto za nim pościg.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w miejscowości Bykowce. Kierującym okazał się nietrzeźwy 20-letni mieszkaniec powiatu leskiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

20-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia stosownych wyjaśnień.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."