REKLAMA
REKLAMA

Wybił szybę, bo był zdenerwowany

SANOK. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w jednym z budynków przy ul. Lipińskiego w Sanoku. 21-latek oddalił się z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy jechał autobusem.

W piątek około godz. 19.30, dyżurny przyjął telefoniczne zgłoszenie o wybiciu szyby w jednym z budynków przy ul. Lipińskiego. Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawcą mógł być mężczyzna w jasnej kamizelce. Podczas patrolowania okolicy, funkcjonariusze zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę wsiadającego do autobusu. Na kolejnym przystanku policjanci weszli do środka i wylegitymowali mężczyznę, który miał zakrwawioną rękę. Po opuszczeniu autobusu 21-latek przyznał się do wybicia szyby, usprawiedliwiając się, że był zdenerwowany. Miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

Za zniszczenie mienia, którego wartość nie przekracza kwoty 250 zł grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

KPP Sanok

15-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)