Juniorki czwartą siłą Podkarpacia (VIDEO HD)

23-01-2012

SIATKÓWKA. Na 4. miejscu zakończyły rozgrywki ligowe juniorki PBS Bank Sanoczanki Sanok. W drugiej fazie sezonu, nasza drużyna zagrała w grupie A, która zrzeszała najmocniejsze zespoły z całego województwa. Niestety, nie udało się wygrać ostatniego spotkania z UKS I LO Łańcut. Sanoczanka przegrała 0:3.


Już sam awans był sukcesem. Stawka drużyn uczestniczących w walce o promocję do rozgrywek centralnych, prezentowała grę na wysokim poziomie. Po przepisaniu wyników osiągniętych podczas rywalizacji z MOSiR-em Krosno (0:3 wyjazd, 2:3 dom), podopiecznym Ryszarda Karaczkowskiego przyszło zmierzyć się z rywalkami z Rzeszowa i Łańcuta. Przegrane w tych spotkaniach, zadecydowały o 4. lokacie na koniec sezonu.

Niedzielny mecz z UKS I LO Łańcut od początku nie układał się po myśli sanoczanek. Przeciwniczki narzuciły swój styl gry i kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Zawodniczki Bogdana Dudka byłe lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. W efekcie pewny zwycięstwa w kolejnych setach: do 10, 18 i 12.

PBS Bank Sanoczanka Sanok – UKS I LO Łańcut 0:3 (10, 18, 12)

este

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.