Karnety na sezon hokejowy już w sprzedaży

01-08-2012

SANOK. Zarząd CIARKO PBS BANK KH SANOK informuje, że od dnia 1 sierpnia rozpocznie się procedura sprzedaży karnetów na mecze hokejowe rozgrywane w sezonie 2012/2013  w ARENIE SANOK. Karnety obejmują 21 meczy sezonu regularnego oraz mecze pucharowe.Ceny karnetów kształtują się następująco:

Karnet normalny: 330 zł
Karnet ulgowy: 220 zł

Cena biletów dla osób nie posiadających karnetu:
Bilet normalny: 15 zł
Bilet ulgowy: 10 zł

Mecze sparingowe: 8zł
Dzieci do lat 6 wstęp wolny

foto: Tomasz Sowa

Posiadacze karnetu przy jego zakupie uzyskują gwarancję pierwszeństwa kupna biletów na mecze fazy play – off. Każdemu z posiadaczy karnetu będzie przysługiwał zakup jednego lub dwóch biletów na mecze fazy play – off w zależności od ilości ich sprzedaży.

Każdy chętny chcąc nabyć karnet proszony jest o zgłoszenie się do siedziby klubu przy ulicy Królowej Bony 4 od 1 sierpnia w godzinach 9:00-15:00.

Prosimy o dostarczenie zdjęcia w formie tradycyjnej z imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL lub w formie elektronicznej na adres khsanok@op.pl. W temacie maila prosimy wpisać imię nazwisko.

Wzorem lat ubiegłych istnieje możliwość wyboru miejsca na cały sezon hokejowy 2012/2013.

Zapłata za karnet w siedzibie klubu skutkuje rezerwacją miejsca!

Istnieje również możliwość rezerwacji karnetów przez zakłady pracy i firmy. Zainteresowanych taką formą zakupu prosimy o kontakt bezpośredni w siedzibie klubu lub telefonicznie pod numerem 13 46 59 151


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.