REKLAMA
REKLAMA

Podróż do Nibylandii z MBP w Sanoku

SANOK. Oddział  dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku  przy ulicy Lenartowicza 2 zaprasza na zajęcia wakacyjne  pt. „Podróż do Nibylandii”. Nibylandia to niezwykła wyspa, która położona jest na Nibymorzu, gdzieś w Nibyświecie… Aby do niej dotrzeć trzeba uruchomić wyobraźnię

, posypać się magicznym pyłkiem i… polecieć!

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych od środy 1.08.2012 r. do piątku 10.08.2012 r. do wspólnej zabawy

Uwaga spotykamy się w godzinach od 11.00 do 13.00!

Zapamiętajcie jeśli się skierujecie ku drugiej gwieździe na prawo i będziecie lecieć prosto przed siebie, długo, aż do rana, traficie do Nibylandii, zaczarowanej wyspy, u której brzegów pląsają syreny, a dzieci nigdy nie dorastają.

Kiedy tam przybędziecie, może usłyszycie pobrzękiwanie dzwoneczków. Dochodzi ono z Przystani Elfów, tajemnego serca Nibylandii.

I tam spotkacie piękne elfy, które przyjmą Was do Szkolnej Akademii Elfów, gdzie poznacie rożne tajniki nauki elfickich profesorów i nauczycie się dokonywać trudnych i ciekawych eksperymentów, wspólnie z innymi elfami poznacie historię „Elfiego pyłku i wyprawy po jajko”, nauczycie się tworzyć magiczne obrazki, przejdziecie przez casting do sztuki teatralnej „Piotruś Pan”,  wybierzecie się w podróż w poszukiwaniu magicznego pyłu, stoczycie wojnę z piratami kapitana Huka, dowiecie się jak sporządzać z księgi tajemnych mikstur – eliksiry wiecznej młodości, poznacie elfickie pieśni i tańce oraz zabawy w zaczarowanym ogrodzie takie jak: „Mały elfik”, „Krążące berło”, „Wyścigi świetlików”, „Ćwierćnibylandii”, „Miejsce dla elfa”itp. oraz przeżyjecie również Dzień Śmiechu i Nagród…

MBP Sanok
foto: sxc.hu

01-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)