Kiedy Stal Sanok rozpoczyna sezon? Poznaliśmy terminarz rozgrywek

STAL SANOK. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwsza kolejka rozpocznie się 11-12 sierpnia, a ostatnie mecze rundy jesiennej zostaną rozegrane 3-4 listopada.

Sanoczanie sezon rozpoczną wyjazdowym pojedynkiem z beniaminkiem rozgrywek Wieniawą Lublin a zakończą derbowym spotkaniem na własnym stadionie z Karpatami Krosno. W terminarzy rundy jesiennej przewidziano dwie kolejki środowe (15 sierpnia i 29 sierpnia).

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia
Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl
Wieniawa Lublin – Stal Sanok
Orlęta Łuków – Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk – Stal Kraśnik
Czarni Jasło – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna – Stal Mielec

Kolejka 2 – 15 sierpnia
Polonia Przemyśl – Stal Mielec
Avia Świdnik – Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik – Czarni Jasło
Chełmianka Chełm – Orzeł Przeworsk
Stal Sanok – Orlęta Łuków
Karpaty Krosno – Wieniawa Lublin

Kolejka 3 – 18-19 sierpnia
Wieniawa Lublin – Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków – Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk – Stal Sanok
Czarni Jasło – Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec – Avia Świdnik

Kolejka 4 – 25-26 sierpnia
Polonia Przemyśl – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Izolator Boguchwała
Stal Sanok – Czarni Jasło
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
Wieniawa Lublin – Orlęta Łuków

Kolejka 5 – 29 sierpnia
Orlęta Łuków – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Wieniawa Lublin
Czarni Jasło – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Unia Nowa Sarzyna – Stal Kraśnik
Stal Mielec – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 6 – 1-2 września
Polonia Przemyśl – Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Stal Mielec
Chełmianka Chełm – Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok – Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Wieniawa Lublin – Czarni Jasło
Orlęta Łuków – Orzeł Przeworsk

Kolejka 7 – 8-9 września
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Czarni Jasło – Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała – Wieniawa Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna – Stal Sanok
Stal Mielec – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 8 – 15-16 września
Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Stal Sanok – Stal Mielec
Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna
Wieniawa Lublin – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków – Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło

Kolejka 9 – 22-23 września
Czarni Jasło – Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała – Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Łuków
Unia Nowa Sarzyna – Wieniawa Lublin
Stal Mielec – Karpaty Krosno
Avia Świdnik – Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Kraśnik

Kolejka 10 – 29-30 września
Polonia Przemyśl – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok – Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno – Avia Świdnik
Wieniawa Lublin – Stal Mielec
Orlęta Łuków – Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk – Podlasie Biała Podlaska
Czarni Jasło – Izolator Boguchwała

Kolejka 11 – 6-7 października
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska – Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna – Orzeł Przeworsk
Stal Mielec – Orlęta Łuków
Avia Świdnik – Wieniawa Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Sanok
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm

Kolejka 12 – 13-14 października
Polonia Przemyśl – Chełmianka Chełm
Stal Sanok – Stal Kraśnik
Karpaty Krosno – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wieniawa Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków – Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk – Stal Mielec
Czarni Jasło – Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 13 – 20-21 października
Podlasie Biała Podlaska – Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała
Stal Mielec – Czarni Jasło
Avia Świdnik – Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski – Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik – Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm – Stal Sanok

Kolejka 14 – 27-28 października
Polonia Przemyśl – Stal Sanok
Karpaty Krosno – Chełmianka Chełm
Wieniawa Lublin – Stal Kraśnik
Orlęta Łuków – Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk – Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Jasło – Avia Świdnik
Izolator Boguchwała – Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska – Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 15 – 3-4 listopada
Unia Nowa Sarzyna – Polonia Przemyśl
Stal Mielec – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski – Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik – Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm – Wieniawa Lublin
Stal Sanok – Karpaty Krosno

Źródło: oficjalna strona klubu Stali Sanok

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."