Kino SDK zaprasza!

SANOK. Bieżący weekend zapowiada się niezwykle interesująco dla miłośników kina w Sanockim Domu Kultury! Oprócz filmów:  „W Ciemności”  oraz  „Odrobina Nieba” sanockiej publiczności zostanie zaprezentowane arcydzieło irańskiego kina „Rozstanie”. Ponadto SDK przygotował ofertę dla szkół!

ROZSTANIE (10 – 12 II godz. 14.30) – irańskie arcydzieło, rozpowszechniane w Polsce przez Romana Gutka

„Rozstanie” to okrzyknięte przez światową krytykę arcydziełem współczesnego kina i nagrodzone na festiwalu w Berlinie Złotym Niedźwiedziem za najlepszy film, a także nagrodami aktorskimi. „Rozstanie”, w reżyserii twórcy głośnego „Co wiesz o Elly”, to opowieść o dwóch rodzinach, których losy w dramatyczny sposób splatają się ze sobą na skutek przypadkowego zbiegu okoliczności. Film w doskonały sposób łączy elementy thrillera i dramatu psychologicznego, trzymając w napięciu do nieoczekiwanego finału.

Poza „Rozstaniem” w najbliższy weekend:
„Odrobina nieba” – melodramat, porównywany do legendarnego „Love Story” (godz. 17.00), także w poniedziałek o 17.00, walentynkowy wtorek o 18.00, środa o 17.00, czwartek o 18.00.
„W ciemności” (19.00), poniedz. o 19.00, wtorek 15.00, po raz ostatni w środę 15 II o 19.00.

SEANS KINA SZKOLNEGO  – W CIEMNOŚCI

(14 II godz. 9.00, film „W ciemności”) – dla grupy, która pierwsza zgłosi chęć obejrzenia filmu – 5 darmowych wejściówek!

 


 

Tagi: , ,

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."