Kolejny sukces Autosanu!

16-01-2012

SANOK/POLSKA. Po raz kolejny w grudniu ubiegłego roku portal autobusowy Infobus ogłosił wśród swoich Czytelników sondę dotyczącą najważniejszego autobusowego wydarzenia roku 2011. Internauci wybierać mogli spośród siedmiu wydarzeń wskazanych przez redakcję portalu.


 

 

Miło nam poinformować, że drugi raz z rzędu największe uznanie wśród Czytelników Infobusa zdobyła premiera nowego modelu autobusu AUTOSAN. Tym razem był to miejski, niskopodłogowy SANCITY 10LF po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności w trakcie targów TRANSEXPO w Kielcach , gdzie z kolei został wyróżniony w konkursie organizowanym przez Targi Kielce. Pragniemy przypomnieć, że najważniejszym wydarzeniem roku 2010 została podwójna premiera naszych autobusów SANCITY: 12LF i 18LF.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Internautom, którzy wzięli udział w sondzie, a przede wszystkim tym, którzy głosowali na AUTOSAN. Wynik konkursu jest kolejnym potwierdzeniem, że decyzja dotycząca uzupełnienia oferty na autobusy miejskie o model 10-metrowy była jak najbardziej słuszna. W naszych działaniach dokładamy wszelkich starań, aby asortyment produkowanych przez nas pojazdów był zróżnicowany i odpowiadał wymaganiom i potrzebom poszczególnych przewoźników.

 
INFO & FOTO: autosan.eu

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.