Kolizje z udziałem pijanych kierowców

POWIAT LESKI. Policjanci wyjaśnili okoliczności dwóch kolizji drogowych, do których doszło w minioną sobotę. Jak się okazało, w obydwóch udział brali nietrzeźwi kierujący.

Przed południem policjanci zostali wezwani do Hoczwi, gdzie kierowca fiata uno potrącił sarnę przebiegającą przez drogę. Policjanci od 52-letniego mieszkańca Nowosiółek wyczuli woń alkoholu. Jak się okazało, właściciel uno miał w organizmie 1,53 promila alkoholu.

Tego samego dnia, po godz. 19. policjanci zostali wezwani do miejscowości Zawóz. Właściciel jednej z posesji nad jeziorem zauważył parkujący u niego samochód i poprosił kierującego, by opuścił jego teren. Wówczas kierujący chevroletem lacetti cofnął i uderzył w zaparkowanego na posesji volkswagena polo, uszkadzając go. Jak ustalili policjanci, kierujący chevroletem 26-latek był pijany, miał w organizmie 2,22 promila alkoholu.

Obydwaj pijani kierowcy za przestępstwo jakie popełnili odpowiedzą przed sądem.

KPP Lesko

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."