Konferencja naukowa z zakresu ratownictwa medycznego

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 23 – 24 listopada w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Ratownictwo medyczne Euroregionu Karpackiego”.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku Instytut Medyczny przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Sanoku, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Sanoku, Bieszczadzkim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w Krośnie, Państwową Strażą Pożarną w Sanoku, Komendą Powiatową Policji w Sanoku oraz Bieszczadzkim Oddziałem Straży Granicznej w Sanoku w dniach 23-24 listopada 2012 roku organizuje I Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową pt. „Ratownictwo medyczne Euroregionu Karpackiego”.

W konferencji udział wezmą profesjonaliści z zakresu ratownictwa medycznego ze Słowacji, Czech, Ukrainy, Węgier i Polski, w tym: ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarki systemu oraz przedstawiciele studenckich kół naukowych. Swój udział w konferencji zapowiedziało ponad 150 osób. Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i osiągnięć w dziedzinie ratownictwa medycznego.

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."