Krasnikow i Iwanow w Sanoku

SANOK. Nikołaj Krasnikow i Danił Iwanow zostali nominowani do udziału w sanockiej rundzie eliminacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Rosjanie czekali z alokacją zawodników aż do momentu rozstrzygnięcia ich krajowych mistrzostw.

Iwanow, który został Indywidualnym Mistrzem Rosji oraz Krasnikow (wicemistrz) mieli prawo wyboru rundy eliminacyjnej i obaj jednogłośnie wskazali zawody w Sanoku. W ten sposób już trzeci rok z rzędu na torze lodowym Błonie będzie można oglądać zmagania absolutnie najlepszych zawodników na świecie.

Nikołaj Krasnikow, choć w ubiegłym roku na konferencji prasowej w Sanoku zapowiadał swój rozbrat z wyścigami motocyklowymi na lodzie, dalej kontynuuje karierę. W minionym weekend siedmiokrotny Indywidualny Mistrz Świata zajął drugie miejsce w krajowych mistrzostwach, ulegając jedynie Daniłowi Iwanowowi. Ten drugi to z kolei brązowy medalista ubiegłorocznego championatu. Wydaje się, że to właśnie Danił będzie w tym sezonie faworytem numer 1 do odebrania panowania na tronie Krasnikowowi.

Ich pasjonująca walka rozpocznie się już 28.01.2012 r. w czasie rundy eliminacyjnej na torze lodowym Błonie w Sanoku. Tego nie można przegapić.

foto: Tomasz Sowa

ICE Racing Team Polska

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."