LOP zaprasza na bezpłatny wakacyjny kurs wędkarski

SANOK. Kolejna inicjatywa Zarządu Bieszczadzkiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody to bezpłatny „Wakacyjny Kurs Wędkarski”, który przed rokiem cieszył się wielkim zainteresowaniem. Ma w nim uczestniczyć 30 osobowa grupa dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych nie tylko z Sanoka.

Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy, które spotykać się będą po 2 razy tygodniowo w godz. od 9-13 planowane są zajęcia teoretyczne jak i praktyczne pod opieką doświadczonych instruktorów wędkarstwa na stawach Koła PZW nr. 3 w Sanoku ”Sosenki”.

Napisaliśmy projekt Akademia Bezpiecznego Wędkowania, który spotkał się z przychylnością Urzędu Miasta i Starostwa w Sanoku, wsparcie też zadeklarował Urząd Miasta i Gminy Zagórz.

Kurs zakończymy egzaminem na kartę wędkarską oraz zawodami wędkarskimi (spławikowymi) z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców i ogniskiem integracyjnym, na które zaproszeni zostaną rodzice uczestników.

Zgłoszenie uczestnictwa do 25.06.2012roku w siedzibie LOP w Sanoku w godz. 8:00 do 15:00 ul. Kościuszki 12, telefonicznie pod numerem 13 46 36 858 lub na nasz adres e-mail lop.sanok@gmail.com

Warunkiem jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

Liczba miejsc ograniczona.

Wiceprezes Zarządu  Bieszczadzkiego Okręgu Ligi Ochrony Przyrody
Ryszard Rygliszyn

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."