Mając ponad 2 promile kierował motocyklem

16-07-2012

POWIAT BRZOZOWSKI. W niedzielę (15 lipca) policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który kierował motocyklem będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto pojazd, którym poruszał się młody człowiek nie był dopuszczony do ruchu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 17 w Baryczy brzozowscy policjanci zauważyli dwóch mężczyzn poruszających się motocyklem. Uwagę funkcjonariuszy skupiło to, że zarówno kierowca jak i pasażer nie mieli na głowach wymaganych przepisami kasków ochronnych. Funkcjonariusze udali się za jednośladem i zatrzymali do kontroli jego kierowcę, 22-letniego mieszkańca Wesołej.

Policjanci wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu i poddali go badaniu na alkomacie. Urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierowcy. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się młody człowiek nie był dopuszczony do ruchu i nie posiadał aktualnego ubezpieczenia OC.

22-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.